Canon EF 16-35 F/4 L IS USM

لنز کانن 35-16 اف 4 ال / Canon EF 16-35 F/4 L IS USM
قیمت: 39,000,000 ریال موجود
لطفا نوع محصول و گارانتی را انتخاب کنید
این لنز سری L کانن از دسته لنز های زومِ سوپرواید است. طراحی کم‌حجم و سبک این لنز می‌تواند برای کاربران نهایت راحتی را فراهم آورد. سیستم لرزشگیر اپتیکی (IS) این لنز قادر است آثار ناشی از لرزش دست یا دوربین را تا چهار پله کاهش دهد. این مسئله باعث می‌شود تا این لنز برای […]

این لنز سری L کانن از دسته لنز های زومِ سوپرواید است. طراحی کم‌حجم و سبک این لنز می‌تواند برای کاربران نهایت راحتی را فراهم آورد. سیستم لرزشگیر اپتیکی (IS) این لنز قادر است آثار ناشی از لرزش دست یا دوربین را تا چهار پله کاهش دهد. این مسئله باعث می‌شود تا این لنز برای استفاده در شرایط نور کم گزینه‌ای عالی باشد. این لنز دارای سه عدسی غیرکروی (Aspherical) و دو عدسی با پاشش نوری کم (UD) است تا خطاهای آبراسیون (Aberration) به حداقل برسد. این طراحی به همراه پوشش‌های سطحی جدید باعث کاهش پدیده‌ی شبح‌وارگی (Ghosting) نیز می‌شود. دیافراگم لنز دارای ۹ تیغه است تا قسمت‌های فوکوس‌نشده‌ی تصویر (بوکه) به زیبایی بازنمایی شود. سیستم فوکوس خودکار این لنز از نوع فراصوتی (USM) است که باعث فوکوس خودکار سریع و دقیق می‌شود. حداقل فاصله‌ی فوکوس این لنز در کل گستره‌ی زوم ۲۸ سانتی‌متر است. بدنه‌ی این لنز نسبت به نفوذ غبار و رطوبت مقاومت دارد (به شرط استفاده از یک فیلتر محافظ) و می‌توان آن‌را در شرایط سخت آب و هوایی نیز استفاده کرد.

عنوان محصول
لنز کانن 35-16 اف 4 ال / Canon EF 16-35 F/4 L IS USM 
Brand
Canon کانن 
مدل
زوم بسیار واید 
توضيحات
این لنز سری L کانن از دسته لنز های زومِ سوپرواید است. طراحیکم‌حجم و سبک این لنز می‌تواند برای کاربران نهایت راحتی را فراهم آورد. سیستملرزشگیر اپتیکی (IS)این لنز قادر است آثارناشی از لرزش دست یا دوربین را تا چهار پله کاهش دهد. این مسئله باعث می‌شود تااین لنز برای استفاده در شرایط نور کم گزینه‌ای عالی باشد. این لنز دارای سه عدسیغیرکروی(Aspherical) و دو عدسی باپاشش نوری کم (UD)است تا خطاهای آبراسیون (Aberration) به حداقل برسد. این طراحی به همراه پوشش‌های سطحیجدید باعث کاهش پدیده‌ی شبح‌وارگی(Ghosting) نیز می‌شود.دیافراگم لنز دارای ۹ تیغه است تا قسمت‌های فوکوس‌نشده‌ی تصویر (بوکه) به زیبایی بازنمایی شود.سیستم فوکوس خودکار این لنز از نوع فراصوتی (USM) است که باعث فوکوس خودکار سریع و دقیق می‌شود.حداقل فاصله‌ی فوکوس این لنز در کل گستره‌ی زوم ۲۸ سانتی‌متر است. بدنه‌ی این لنز نسبت به نفوذغبار و رطوبت مقاومت دارد (به شرط استفاده از یک فیلتر محافظ) و می‌توان آن‌را درشرایط سخت آب و هوایی نیز استفاده کرد. 
تيپ
EF 
فاصله كانوني
16-35 میلیمتر 
كمترين فاصله فوكوس
28 سانتیمتر 
كمترين ديافراگم
F/4 
اندازه دهانه لنز
77 میلیمتر 
ابعاد
83x113 میلیمتر 
وزن
615 گرم 
تعداد تیغه های دیافراگم
لرزشگیر
 
ساختار لنز
16 elements in 12 groups 
تنظیم فوکوس
Inner focus system 
محدوده دیافراگم
 
سری لنز
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.